Друзі, бренд-бук відкритий для користування. Ви можете виготовляти сувеніри, створювати туристичні продукти у даній концепції яка відображена у презентації, робити рекламу… Єдиною нашою вимогою є — відповідність.

Якщо всі наші зусилля будуть злагодженими, і образ області, створений нашими спільними зусиллями, буде таким як треба! Дякуємо та раді співпраці у досягненні спільної мети!

Презентація та використання логотипу :

Брендинг
Проект
Зворотній зв’язок

Відповіді на листи і звернення, які Ви отримуєте з сайту, не мають статусу офіційного документа. Вони не можуть бути опубліковані у ЗМІ чи використані у вигляді посилань як офіційна відповідь, оскільки, згідно з законодавством України, офіційними вважаються тільки ті документи, які отримані у письмовому вигляді.

Листи особистого характеру, які потребують розгляду в державних установах України, обов’язково повинні бути оформлені у тому порядку, який передбачено Законом України «Про звернення громадян».

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про звернення громадян". Стаття 5. Вимоги до звернення.

Звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об`єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім`я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги… Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати… "