Волинь унікальна

Версія для друку

Фестиваль повстанської пісні «Криївка Перця 2017»

22008352_2379939202230505_8832147341299604853_n.jpg

До 75-річчя створення УПА вдруге відбудеться
фестиваль повстанської пісні «Криївка Перця»

Ківерцівський національний природний парк «Цуманська пуща» запрошує відвідати другий фестиваль повстанської пісні «Криївка Перця», який відбудеться 15 жовтня 2017 р. в с. Холоневичі, що входить до нової майбутньої Цуманської об’єднаної територіальної громади, Волинської області. Фестиваль присвячений 75-річчю створення Української повстанської армії. Вхід безкоштовний.

Цьогорічний фестиваль покликаний вшанувати всіх жертв, які полягли в кривавих подіях Другої світової війни та відзначити річницю створення УПА - армії воїнів, яка сформувалася із добровольців-націоналістів і одні з перших формувань зібралися на Волині. У селах Ківерцівщини діяло декілька десятків підрозділів, в одному з яких воював славнозвісний повстанець Василь Чепелюк на псевдо «Перець». Також фестиваль має еколого-освітню спрямованість, адже відбувається на території національного парку і організовують його працівники парку «Цуманська пуща».

Програма заходу: реконструкція бою УПА проти німецьких нацистів у відтворенні Військово-історичною групою «Азимут»; виступи народних колективів Ківерцівського району; українська народна кухня; лекції на патріотичні та екологічні тематики; ватра; українська дискотека. 
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати фестиваль та надихнутися патріотичним українським духом!

https://www.facebook.com/npptsuman/ 

 


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!