Волинь унікальна

Версія для друку

У Запоріжжі відбудеться "Ярмарок подорожей 2017" (21-23 квітня 2017)

74814933.jpgУ Запоріжжі проведуть масштабну спеціалізовану виставку туристичних послуг і товарів «Ярмарок подорожей-2017», яка відкриє нові можливості співпраці в області індустрії гостинності України.

Захід, організований Запорізькою торгово-промисловою палатою та за підтримкою Запорізької обласної державної адміністрації, Асоціації індустрії гостинності України, Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні, Української Асоціації Активного і Екологічного Туризму, Комітету підприємців туристично-готельної індустрії при ТПП України триватиме три дні з 21 по 23 квітня.

Метою запланованої виставки є комплексна презентація можливостей проведення вільного часу для жителів Південного Сходу України, а також подання до концентрованому вигляді актуальної інформації про стан галузі, пропозицій і попиту на окремі види туристичного продукту.

На виставці планується проведення ділової та розважальної частини з презентаціями, семінарами, майстер- класами, конкурсами. Зокрема, в рамках заходу обговорять теми розвиток зеленого туризму, нових можливостей в області спортивного і пригодницького відпочинку, ділового та медичного туризму і багато інших.

 

Основні розділи виставки
   - Туристичні оператори та агенції
   - Туристичні організації (міжнародні, національні, регіональні, галузеві)
   - Зелений, еко та етнотуризм
   - Активний відпочинок, спортивний та пригодницький туризм
   - Проживання / розміщення
   - Країни та регіони
   - Визначні місця, розваги

- Товари для відпочинку та туризму
- Транспортні послуги 
- Діловий туризм
- Інформаційні технології 
- Медичний туризм 
- Супутні послуги (страхування, банки)
- Харчування
- Освіта в галузі туризму


Участь у виставці дозволить розширити маркетингові можливості, а також дізнатися більше про клієнтів і їх очікуваннях, презентувати нові продукти і послуги, обзавестися діловими контактами і вивчити конкурентів.

З організаційних питань звертайтеся:

тел.: + 38 (061) 213-50- 26, (099) 77-96- 431

e-mail: forum_ztpp@i.ua, www.expo.zp.ua

 Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!