Волинь унікальна

Версія для друку

У Луцьку відбулось виїзне засідання з питань розвитку курортів та рекреації

Упродовж двох днів на Волині тривав форум з питань розвитку курортів та рекреації, офіційне відкриття якого відбулось 5 вересня 2017 року, під керівництвом голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика. Модератором засідання став директор департаменту інфраструктури і туризму облдержадміністрації Іван Мирка.

Серед учасників дійства – представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, наукові співробітники, фахівці профільних структур та управлінь, органи місцевого самоврядування. Розпочали засідання зі звернення Володимира Гунчика, який окреслив потенціал Волинського регіону для розвитку країни в цілому.

– Ми звернулись до Уряду з ініціативою та проханням вивчити можливості і надати Шацькому району статусу курорт державного значення. Це дуже велика відповідальність і честь, якщо у процесі довготривалої роботи буде прийняте позитивне рішення, – резюмував Володимир Петрович.

Однак, для досягнення поставленої мети потрібно зробити чимало. Керівник найвищої виконавчої гілки влади в області зазначив, що проекти транскордонного співробітництва, соціально-економічного розвитку, обмін студентами – це ті напрямки роботи, де Волинь уже проявила неабиякий потенціал, працюючи з іноземними партнерами та інвестиціями. І їх варто продовжувати.

За словами голови облдержадміністрації, серед основних напрямків роботи на 2017-2018 роки – соціальний розвиток краю, мовляв «основою політики влади на Волині є спрямування усіх сил на розбудову та розвиток соціальних об’єктів», – зазначив Володимир Гунчик.

Форум з питань розвитку курортів та рекреації – однак із складових розвитку краю, що потребує консолідованої позиції та зусиль влади усіх рівнів.

– З маленьких проектів, які плануємо ми та реалізовуються в інших регіонах ми вибудовуємо великий проект з розвитку України, – резюмував голова облдержадміністрації.

Своєю чергою, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України вітає ініціативу створення ще одного курорту державної ваги та готове допомагати у процесі роботи. Про це повідомила директор департаменту туризму Міністерства Віталіна Мартиновська.

Під час форуму усі присутні мають можливість поділитись власним досвідом роботи у секторі туризму та обговорити важливі моменти у підготовці та створенні майбутнього інфраструктурного проекту "Курорт - Шацьк".

DSC_0572.JPG

DSC_0608.JPG

DSC_0607.JPG

DSC_0615.JPG

DSC_0599.JPG

DSC_0654.JPG

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

http://voladm.gov.ua

 Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!