Волинь унікальна

Версія для друку

«КНЯЖИЙ» озвучує музичну та літературну сцену фестивалю

2_2.jpg

19-20 серпня на території села Заріччя, що поблизу міста Володимир-Волинський відбудеться історично-культурний фестиваль «Княжий». Такий захід, зорганізовано вперше на культурній мапі України, командою Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя».

 Фестиваль покликаний популяризувати місто, підвищити його туристичну привабливість та максимально відновити дух середньовіччя.

Упродовж двох днів музичну складову фестивалю представлятимуть 10 відомих українських гуртів.

Так, у суботу, 19 серпня, на головній сцені виступатимуть гурти «Роялькіт», «GGГуляйгород», «Irdorath», «Joryj Kloc». Хедлайнером дня стане український гурт «КАРНА».

У недільній програмі – концерти гуртів: «Цвях», «Воанергес», «Чумацький шлях», «Фіолет». Під вечір гостей фестивалю розважатиме гурт «Тартак».

Окрім того, 19 серпня з 15:00 до 16:00 год. на літературній сцені відбудеться презентація поетично-музичного перформансу «Бігуни». Свої твори прочитають Яніна Дияк, Антон Полунін, Ярослав Гадзінський, Богдан-Олег Горобчук.

О 16:00 год. буде нагода послухати поета і публіциста Павла Коробчука.

У другий день «КНЯЖОГО», в неділю, 20 серпня, з 14:00 до 14:30 год. скрипалька з поетичною душею, уродженка древнього Володимира Іванна Ворошилюк читатиме вірші.

З 14:30 до 15:00 год.  спілкуватиметься з гостями «КНЯЖОГО» Ольга Ляснюк,  українська письменниця, член Національної спілки письменників України, авторка збірок «Босоніж у вічність», «Третє бажання» та інших.

З 15:00 до 16:00 год. виступить один із найвідоміших сучасних українських авторів Любко Дереш.

Нагадаємо: «Княжий» має символічну вартість входу на фестиваль у 20-ть гривень на 2 дні. Придбати так званий квиток-браслет можна при вході на територію заходу. У разі чого, якщо браслет пошкодиться, він стає недійсним. Фестиваль проводиться виключно убезалкогольному форматі, на території заходу працюватиме охорона, яка дивитиметься за порядком та безпекою.

Музика, театралізовані дійства, історичні реконструкції, літературна сцена, гутірки, екскурсії стародавнім Володимиром-Волинським, дитяче містечко, ярмарки ремесел та вуличної їжі, майстер-класи народних майстрів, покази модного одягу в етностилі, кінний театр та багато іншого цікавого – все це буде на фестивалі «КНЯЖИЙ».

Детальніше про lineup фестивалю «КНЯЖИЙ» на офіційній сторінці у соцмережі Фейсбук https://www.facebook.com/KniazhyiFest/

1_1.jpg

3_3.jpg 

 Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!