Волинь унікальна

Версія для друку

Відкрито продаж квитків на потяг "Ковель - Хелм"

125871.jpg

ПАТ "Укрзалізниця" (УЗ) відкрила продаж квитків на потяг Ковель-Хелм, повідомив прес-центр УЗ.

"Укрзалізниця" відкрила продаж квитків до польського міста Хелм в міжнародних залізничних касах. Вартість проїзду - 203,24 грн. Потяг № 751/752 Ковель-Хелм вирушить у перший рейс уже 12 червня. 

В УЗ припускають, що маршрут обслуговуватиметься складом рейкового автобуса. Залізничники аналізуватимуть попит на цей напрямок і за необхідності долучатимуть інший рухомий склад. Це вже другий денний потяг в Польщу. У грудні 2016 року для поліпшення сервісу для пасажирів у міжнародному сполученні УЗ запустила швидкісний потяг сполученням Київ-Львів-Перемишль, який зараз має великий попит.

Завдяки спільним зусиллям українських і польських залізничників квитки в Перемишль від середини червня вже можна буде купити онлайн. У планах УЗ - продовжити розвивати міжнародні сполучення не лише з Польщею, але і з іншими країнами Європи, особливо в контексті введення безвізового режиму.

В УЗ нагадують, що вартість квитків на міжнародні напрямки може змінюватися залежно від курсу валюти в день придбання квитка.Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!