Волинь унікальна

Версія для друку

Шацький національний природний парк у проекті "МОЯ КРАЇНА"

Вражаючі фото та відео Шацького національного природного парку в рамках національного проекту "Моя країна", який реалізує канал 1+1 спільно з Першою Приватною Броварнею. 

Сторінка проекту: http://1plus1.ua/special/shatsky_ozera/ 

ШАЦЬКИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК – ЦЕ ХОРОШЕ МІСЦЕ ДЛЯ СПОКІЙНОГО І ТИХОГО ВІДПОЧИНКУ НА ПРИРОДІ, ЩО ПОЄДНУЄ В СОБІ ЦІЛЮЩЕ ПОВІТРЯ, ВЕЛИЧНІ ЛІСИ, ПІЩАНІ ПЛЯЖІ І СРІБНУ ВОДУ ОЗЕР. ВОДОЙМИ НАСТІЛЬКИ ЧИСТІ, ЩО ЇХ НАЗИВАЮТЬ «БЛАКИТНИМИ ОЧИМА ВОЛИНІ».

МІСЦЕВІ ЛЕГЕНДИ РОЗПОВІДАЮТЬ, ЩО КОЛИСЬ ВСЕ ПОЛІССЯ БУЛО ЗАЛИТО МОРЕМ,
В ЯКОМУ ЖИЛИ КИТИ. ПРОТЕ З ЧАСОМ МОРЕ ВИСОХЛО, А В БІЛЬШ ГЛИБОКИХ МІСЦЯХ УТВОРИЛИСЯ ОЗЕРА. У НАЙБІЛЬШОМУ З НИХ – СВІТЯЗІ – ЗАЛИШИВСЯ ОДИН КИТ, ЯКИЙ ПЕРЕТВОРИВСЯ НА ВЕЛИКИЙ ОСТРІВ ІЗ ПІЩАНИМ БЕРЕГОМ.

У ШАЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ПАРКУ 22 ОЗЕРА, РІЗНИХ ЗА ФОРМОЮ ТА ГЛИБИНОЮ. ПРОТЕ СВІТЯЗЬ – НАЙПОПУЛЯРНІШЕ СЕРЕД ТУРИСТІВ, АДЖЕ В ЙОГО ВОДАХ МІСТИТЬСЯ ВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ СРІБЛА ТА ГЛІЦЕРИНУ, ЯКІ КОРИСНІ ПРИ ЛІКУВАННІ РАН І ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИХ РУБЦІВ.

У ШАЦЬКОМУ ПАРКУ ДІЮТЬ ЧОТИРИ ЗОНИ ВІДПОЧИНКУ, ПАНСІОНАТ, САНАТОРІЙ, ДИТЯЧІ ТА СПОРТИВНІ ТАБОРИ, ТУРБАЗИ ТА НАМЕТОВІ МІСТЕЧКА. ЯКЩО ВИ НЕ УЯВЛЯЄТЕ ПОВНОЦІННОГО ВІДПОЧИНКУ БЕЗ ЗВИЧНИХ ЗРУЧНОСТЕЙ І РОЗВАГ, ТО МІСЦЯ ВАРТО БРОНЮВАТИ ЗАЗДАЛЕГІДЬ. ШАЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДНОМУ ПАРКУ Є, ЩО ПОКАЗАТИ ВІДВІДУВАЧАМ. МАЛЬОВНИЧІ ПРИРОДНІ ЛАНДШАФТИ, ВЕЛИЧЕЗНІ ЛІСОВІ МАСИВИ І, ЗВИЧАЙНО Ж, ОЗЕРА З КРИСТАЛЕВО ЧИСТОЮ ВОДОЮ – ЗАВДЯКИ ВСЬОМУ ЦЬОМУ СЮДИ ЩОРІЧНО ПРИЇЖДЖАЮТЬ ДЕСЯТКИ ТИСЯЧ МАНДРІВНИКІВ ІЗ УСЬОГО СВІТУ.

ШАЦЬКІ ОЗЕРА СПОДОБАЮТЬСЯ Й ПОЦІНОВУВАЧАМ АКТИВНОГО ВІДПОЧИНКУ. НА ТЕРИТОРІЇ ПАРКУ ТУРИСТИ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ПОКАТАТИСЯ НА ВЕЛОСИПЕДІ, НАВЧИТИСЯ ВІНДСЕРФІНГУ, ПОПЛАВАТИ НА ЧОВНІ, КАТАМАРАНІ ЧИ ЯХТІ ТА ЗАЙНЯТИСЯ ДАЙВІНГОМ.Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!