Волинь унікальна

Версія для друку

«Бандерштат» - фестиваль українського духу!

Фестиваль українського опору «Бандерштат», що незмінно проводиться на Волині починаючи з 2007-го року, як ніколи у році нинішньому набуває актуальності не лише як мистецький майданчик, а як потужна об’єднавча платформа, яка збирає навколо себе активних українців з усіх куточків нашої держави.

18581599_787293141441761_913770270026759666_n.jpg

Бандерштат ставить перед собою мету зібрати на фестивалі не лише яскравих представників музичної сцени України, а й представників різних напрямків розбудові нашої державності – успішні громадські діячі, молоді політики, митці, економісти, державні службовці, журналісти, бізнесмени, письменники, релігійні діячі та спортсмени з різних регіонів України та з поза меж держави.

Бандерштат також є потужним дискусійним майданчиком, на якому обговорюються нагальні питання захисту, збереження і примноження всього, що ми називаємо УКРАЇНСЬКИМ. Тільки в діалозі та конструктивних дискусіях.

Ініціативна частина українського соціуму спроможна виробити механізми єдності, міжрегіональної взаємодії та уникнення в майбутньому гірких уроків історії.

Сьогодні Бандерштат як ніколи, опираючись в своїх програмових ідеях на принципи здорового, життєтворчого українського націоналізму, стає не просто фестивальною імпрезою, що проводиться один раз на рік, а активно діючою платформою для обміну думок у щорічному форматі.

www.facebook.com/bandershtat

www.bandershtat.org.ua

 


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!