Волинь унікальна

Версія для друку

Поліська Регата


backup_of_poliska regata logo_.pngМіжнародний фестиваль з екстремального водного туризму, який проводиться у день професійного свята працівників природоохоронної справи у національному природному парку «Прип’ять-Стохід» (Волинська область).

Маршрут "Поліської регати" проходить річками Стохід та Прип'ять. Традиційно спортсмени ночують на місці, де сходяться ці дві водні артерії – у селі Сваловичі, і фінішують на перлині Любешівщини – озері Люб'язь.

Окрім головних змагань фестивалю біля озера Люб'язь проходять, ще багато інших цікавих заходів, де гості свята можуть взяти участь у змаганнях на байдарках на короткій дистанції та позмагатися на традиційному для даної місцевості дерев’яному весловому човні.

Фестиваль «Поліська регата» проводиться з метою: пропаганди та розвитку екологічного туризму як ефективного способу всебічного гармонійного розвитку особистості; сприяння формуванню здорового способу життя; визначення найсильніших спортивних груп; обміну досвідом, розширення дружніх і ділових зв'язків; формування екологічної свідомості громадян.

0001.jpg

 www.facebook.com/pripyatstokhid

 www.pripyat-stohid.com.ua 

 


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!