Волинь унікальна

Версія для друку

Анімаційний фестиваль "Задзеркалля - 2017"

19657433_313915129035384_3430507342997602245_n.jpg

     Цьогорічний фестиваль анімації "Задзеркалля 2017" це є унікальним, оскільки глядач зможе зрозуміти процес створення анімації зсередини, покажуть, на самперед, її розвиток від перших наскельних малюнків до сучасної 3D-анімації та віртуальної реальності, запрошуючи до участі режисерів та художників. Окрім того, фестиваль матиме двох основних персонажів – динозавра та первісну людину.

    Серед учасників «Задзеркалля-2017» будуть Манук Депоян (режисер повнометражного 3D-мультфільму «Микита Кожум’яка»), який розповідатиме про режисуру та про те, як вдалося зняти такий масштабний мультфільм та мультиплікатор з Дніпра Микита Лиськов, який займається анімацією понад 10 років, пропагує некомерційну анімацію, а його мультфільм торік у рамках фестивалю здобув перемогу у номінації «Глядацькі симпатії». Також про створення ляльок, у тому числі з незвичних на перший погляд матеріалів розповість під час фестивалю лялькар з Києва Олег Педан, який викладає у інституті імені Карпенка-Карого.

       На фестивалі діятиме дитяча територія, де найменші зможуть побавитися та поліпити з глини, а поряд відбуватимуться перегляди, присвячені 90-річчю української анімації. Захід відбуватиметься у Палаці культури та в анти кафе «Innerspace». Також зараз триває анімаційний конкурс у рамках фестивалю і відбувається скрупульозний відбір робіт українських аніматорів.

 

https://www.facebook.com/zadzerkallia/ 

 


Некорекний ввод!
Невірний
захісний код!